Kelionė laiku, kuriai ryžtasi ne visi

Buvau skaičiusi gana daug atsiliepimų apie šią knygą, tad kelionės laiku konceptas nenustebino. Jokio dramatiškumo, galimybės pakeisti pasaulį. Tiesiog atsisėdi kavinėje ir keliauju susitikti su tau brangiu žmogumi. Susipažįstame su keturiomis istorijomis, keturiais skirtingais veikėjais bei jų priežastimis leistis į šią avantiūrą. Taisyklės čia griežtos, tad reikia pagalvoti, ar tikrai šis susitikimas vertas visų pastangų.

Tačiau nesitikėjau vieno, kad ši plona knyga sugebės taip giliai leistis į žmonių vidinį pasaulį. Kiekvienas atskirai ir kartu bendruomenėje vertas dėmesio. Visi veikėjai susiduria su sunkumais, tam tikrais išgyvenimais. Ir kas pradžioje atrodė labai svarbu, vėliau tampa tik antraeiliai dalykai. Kaip visgi mes susikuriame savo įvaizdį, laikomės jo įsikabinę ir galiausiai netolimoje ateityje, jis nieko nereiškia. Tas pats pasakytina ir apie santykius su artimaisiais, manome juos pažįstantys, žinantys jų pasirinkimus, sprendimus, o galiausiai, galbūt užtenka vieno vienintelio pokalbio, ir viskas gali pasikeisti.

Su kiekvienu puslapiu knyga tapo sava. Buvo įdomu sužinoti apie kavinės istoriją, veikėjų praeitį, dabartį ir ateitį. Ši knyga yra pirmoji trilogijos dalis, tačiau drąsiai galima skaityti ir kaip atskirą knygą, be kitų dalių. Tačiau su nekantrumu lauksiu ir antrosios dalies, to jaukumo jausmo, kurį ir perteikia ši istorija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *