Naujausios knygos lentynoje

Kai negali dalyvauti knygų mugėje, knygos pačios atkeliauja į namus!

Šį kartą noriu pasidžiaugti naujausiomis Leidykla VAGA dovanomis.

Josh Cohen „Kaip gyventi. Ką daryti“ – Jei knyga susijusi su skaitymu, privalau ją perskaityti. Ko mus išmoko tam tikros knygos? Ar romanai tik laisvalaikio praleidimo būdas, ar atspindi ir mūsų vidų, galbūt iškelia seniai paslėptas nuoskaudas, emocijas? Kaip skaitymas mums gali padėti tapti geresniu žmogumi? Manau, kad literatūros mylėtojui ši knyga turėtų kelti susidomėjimą.

Paula McLain „Meilė ir griuvėsiai“ – Apie Ernestą Hemingvėjų žino visi, net ir neskaitantys jo kūrybos. O kaip jo žmona Marta Gelhorn, karo korespondentė, žymi žurnalistė? Ar įmanoma nelikti vyro šešėlyje ir siekti savų tikslų? Knyga apie nepriklausomą, ambicingą moterį. Tikiuosi išvysti ryžtingą asmenybę, pasisemti drąsos ir dar kartą įsitikinti, kad tik tu pati esi atsakinga už savo gyvenimą.

Monisha Rajesh „Aplink pasaulį 80 – čia traukinių : 24 000 kilometrų nuotykis“ – nemėgstu keliauti, tačiau tokio tipo knygos mane žavi. Tikros istorijos, patirti nuotykiai, sutikti žmonės. Lyg aš pati sėdėčiau šalia ir mėgaučiausi geriausiomis akimirkomis, mokyčiausi iš kitų. Autorė su sužadėtiniu keliauja nuo Londono iki Šiurės Korėjos, Kanados, pakeičia daugybę traukinių, sutinka begales žmonių ir nepamiršta grožėtis vaizdais pro langą.

Šias knygas tikiuosi perskaityti artimiausiu metu ir pasidalinti įspūdžiais su jumis.

Ačiū naujiesiems draugams už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę karts nuo karto išlipti iš savo komforto zonos.

#reklama nes #dovana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *